Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PROJEKTANT TOROWIEC

SYSTRA S.A. ODDZIAL W POLSCE
Wrocław
praca stacjonarna
5826 dni temu

Ogłoszenie numer: 51721, z dnia 2008-11-05

Francuska firma SYSTRA, działającą na międzynarodowym rynku budownictwa kolejowego i inżynieryjnego.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Praca przy projekcie renowacji linii kolejowej, na stanowisku ASYSTENTA PROJEKTANTA TOROWCA lub PROJEKTANTA TOROWCA(zależnie od posiadanego doświadczenia i uprawnień do projektowania)

Wymagania

  • biegłą znajomością AUTO-CADA (pracujemy na wersji 2009),
  • doświadczeniem,
  • dobra organizacja pracy,
  • chęć do zdobywania nowego doświadczenia i wiedzy,
  • entuzjazmem i dynamika pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub języka francuskiego będzie dużym plusem.
  • studia na wydziale budownicta
  • Oferujemy

  • praca od zaraz,
  • interesujące warunki i wynagrodzenie-do uzgodnienia,
  • praca w międzynarodowym zespole
  • doświadczenie zawodowe potrzebne do uzyskania praktyk zawodowych