Zobacz więcej ofert pracy

Projektant stron internetowych

Politechnika Wrocławska
Wrocław
praca stacjonarna
3778 dni temu

Ogłoszenie numer: 414519, z dnia 2014-03-24

Wrocławskie Centrum Sieciowo-Superkomputerowe Politechniki Wrocławskiej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PSI/03/2014

Opis stanowiska

Realizacja zadań związanych z projektowaniem stron internetowych w projekcie Specjalizowana Polska Infrastruktura Naukowa na rzecz Laboratoriów Badawczych (SPIN-LAB).

Zakres obowiązków:

  • projektowanie interfejsu użytkownika,
  • tworzenie serwisów internetowych wspomagających zarządzanie eksperymentem naukowym w obrębie grupy badawczej,
  • tworzenie oprawy graficznej dla serwisów internetowych,
  • uczestnictwo w spotkaniach z przedstawicielami grup badawczych oraz spotkaniach technicznych.

Wymagania

  • ukończone studia I stopnia o profilu technicznym lub informatycznym,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • biegła znajomość metod i narzędzi informatycznych stosowanych w tworzeniu serwisów internetowych (HTML, JavaScript/AJAX, CSS, SASS/LESS),
  • znajomość programów graficznych (Gimp, Inkscape lub Photoshop),
  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych i administracji systemów operacyjnych z rodziny Linux, praktyczna znajomość systemów kontroli wersji.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze etatu lub jego części),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • sympatyczną atmosferę pracy,
  • zdobycie cennych doświadczeń.

Poznaj

Politechnika Wrocławska powstała w 1945 r., głównie dzięki zaangażowaniu pracowników naukowych nieistniejących już Politechniki Lwowskiej i Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie, którzy zagospodarowali zniszczone budynki niemieckiej Wyższej Szkoły Technicznej - Technische Hochschule.

Dziś kontynuujemy tradycję tych znamienitych polskich uczelni i rozwijamy się w ścisłej współpracy z wiodącymi przedsiębiorstwami Dolnego Śląska. Jesteśmy jedną z największych i najlepszych uczelni technicznych w kraju, w rankingach ogólnopolskich zajmujemy regularnie miejsca w ścisłej czołówce.

Pierwszy rektorem połączonych jeszcze wtedy Politechniki i Uniwersytetu Wrocławskiego był w latach 1945–1951 prof. Stanisław Kulczyński. Od tamtej pory doczekał się już czternastu swoich następców. Obecnie władzę sprawuje prof. Arkadiusz Wójs. Jego kadencja potrwa do końca sierpnia 2024 r.