Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Projektant SQL Server

manBase S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4058 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta,producenta rozwiązań informatycznych i dostawcy profesjonalnych usług IT dla przedsiębiorstw i sektora publicznego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: KPT/001/BC/P
Zadania:
  • Projektowanie baz danych
  • Programowanie w T-SQL
  • Projektowanie procesów ETL
  • Tworzenie raportów
  • Analizowanie wymagań klienta

Wymagania:
  • Znajomość środowiska Microsoft SQL Server (T-SQL, Integration Services, Analysis Services, Reporting Services)
  • Znajomość j.angielskiego (sprawne czytanie dokumentów technicznych)
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu hurtowni danych i znajomość Microsoft SharePoint
  • Doświadczenie w pracy w projektach jako analityk/projektant baz danych
  • Doświadczenie w pracy w projektach jako programista w środowisku SQL Server
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w opraciu o umowe o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Praca w przyjaznym zespole przy ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczny czas pracy

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922