Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. radiowych sieci telekomunikacyjnych (RAN)

    NetWorkS! sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za zdalne operacje w sieci radiowej, wspierając kluczowe procesy związane z jej rozwojem i utrzymaniem. Jeśli interesujesz się nowoczesnymi technologiami i chcesz pracować z najlepszymi ekspertami w branży, ta rola jest dla Ciebie. Opis zadań na...
Zobacz więcej ofert pracy

Projektant sieci telekomunikacyjnych

DAMP SERWIS MARCIN KOMALA SP.J.
Warszawa
praca stacjonarna
3123 dni temu

Ogłoszenie numer: 1024606, z dnia 2016-03-31

Firma zajmuje się projektowaniem i budową sieci telewizji kablowej oraz obsługą klientów dla dużych operatorów telewizji kablowej.

Obecnie poszukujemy osób z uprawnieniami na stanowisko: Projektant sieci telekomunikacyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wykonywanie projektów sieci telekomunikacyjnych przede wszystkim sieci telewizji kablowej w technologii HFC i FTTH.
  • Sporządzanie dokumentacji w programie CAD.
  • Sporządzanie dokumentacji w programach Office.
  • Sporządzanie kosztorysów wstępnych.
  • Wykonywanie wizji lokalnych w konkretnych lokalizacjach.
  • Dokonywanie uzgodnień projektowych z zarządcami i właścicielami budynków.

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie.
  • Uprawnienia projektowe w zakresie telekomunikacji.
  • Umiejętność pracy w systemach CAD.
  • Umiejętność pracy w programach Office

Oferujemy

  • Bezpłatne szkolenie w zakresie pracy na stanowisku.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w okresie próbnym.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie od 5 000 PLN brutto.

Wynagrodzenie

Od 5000 PLN