Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Projektant Serwisów Www / Grafik

AGENCJA REKLAMOWA BART GRAFIC
Poznań
praca stacjonarna
6853 dni temu

Ogłoszenie numer: 17005, z dnia 2005-12-28

AGENCJA REKLAMOWA / KOMPLEKSOWA OBSŁUGA REKLAMOWA FIRM

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem Agencja Reklamowa BART Grafic poszukuje osób na stanowisko Projektant serwisów WWW / Grafik Oferujemy: - pracę w młodym i doświadczonym zespole, - atrakcyjne warunki wynagradzania i premiowania, - możliwości rozwoju i samorealizacji

Wymagania

"Grafik / Projektant serwisów WWW". Osoba na w/w stanowisku powinna cechować się: - kreatywnością, - bogatym portfolio, - profesjonalizmem, - bardzo dobrą znajomością programów: Photoshop, Macromedia Dreamweaver, Macromedia Flash, Corel Draw, MS Office itp. - doświadczeniem w projektowaniu zaawansowanych serwisów WWW, - dodatkowym atutem będzie znajomość PHP, JavaScript