Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Projektant Serwisów Internetowych

P.H.T.S. MERIX
Poznań
praca stacjonarna
6743 dni temu

Ogłoszenie numer: 18260, z dnia 2006-02-27

Firma z branży usług internetowych działająca na rynku polskim od 7 lat oraz od 2 na międzynarodowym. Tworzymy najwyższej jakości serwisy internetowe, aplikacje bazodanowe, systemy zarządzania treścią.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

- glownie projektowanie graficzne serwisow internetowych - wykonywanie serwisow - XHTML/CSS - aktualizacje/modernizacje serwisow

Wymagania

- biegla znajomosc oprogramowania Adobe i Macromedia - zmysl plastyczny, kreatywnosc - bardzo dobra znajomosc XHTML, CSS - umiejetnosc tworzenia serwisow zgodnych ze standardami W3C - znajomosc jezyka angielskiego w stopniu umozliwiajacym rozumienie anglojezycznej dokumentacji technicznej

Oferujemy

Oferujemy: - prace przy miedzynarodowych projektach - prace w dynamicznym, mlodym zespole - atrakcyjne warunki wynagrodzenia - mozliwosc podnoszenia wlasnych kwalifikacji zawodowych - umowe o prace, pełen etat - prace od poniedziałku do piątku od 8-16