Najnowsze oferty pracy

  • Architekt sieciowy

    PKO Bank Polski   Warszawa, Chmielna 89    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole:projektujesz rozwiązania telekomunikacyjne, dbając o ich spójność i integralność z dotychczas eksploatowanymi aplikacjami,wspierasz zakupy w zakresie definiowania parametrów nabywanych rozwiązań, towarów i usług,dostosowujesz sieć telekomunikacyjną do...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Projektant Sieci Teleinformatycznych Warszawa
Projektant / Projektantka Sieci Telekomunikacyjnych

HUAPOL
Warszawa
praca stacjonarna
1697 dni temu

Ogłoszenie numer: 2895824, z dnia 2019-12-23

HUAPOL jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji
i utrzymania stacjonarnych sieci telekomunikacyjnych.

W związku z rozwojem Biura Projektowego poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PST

Opis stanowiska

  • Wykonywanie projektów technicznych, budowlanych, wykonawczych i powykonawczych w zakresie sieci telekomunikacyjnych, w tym głównie światłowodowych
  • Nadzór projektancki nad prowadzonymi przez Spółkę inwestycjami
  • Koordynowanie pracy projektantów zewnętrznych w powyższym zakresie
  • Weryfikowanie projektów telekomunikacyjnych przygotowywanych przez podwykonawców
  • Analizowanie i przetwarzanie informacji wejściowej niezbędnej do stworzenia projektu, w tym wizje lokalne, uzgodnienia z zarządcami nieruchomości/klientami,
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora w zakresie projektowym
  • Bieżące raportowanie zaawansowania prac
  • Zarządzanie pracą pracowników terenowych

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w projektowaniu infrastruktury teletechnicznej, w zakresie projektów wykonawczych i budowlanych
  • Doświadczenie w projektowaniu sieci światłowodowych
  • Bardzo dobra znajomość technologii FTTH
  • Znajomość polskich i europejskich standardów projektowania
  • Znajomość norm i przepisów wynikających z Prawa Budowlanego i Prawa Telekomunikacyjnego
  • Znajomość oprogramowania inżynierskiego CAD, GIS
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Doświadczenie w prowadzeniu kilku projektów równolegle
  • Terminowość w wykonywaniu prac projektowych, zgodnie z harmonogramem uzgodnionym z inwestorem
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • Uprawnienia budowlane w specjalności telekomunikacyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników lub zarządzaniu projektowym
  • Doświadczenie w przebudowach kolizji sieci teletechnicznych z innymi rodzajami infrastruktury
  • Doświadczenie w wykonywaniu projektów ROI (dzierżawy kanalizacji teletechnicznej)
  • Znajomość wytycznych oraz struktur Orange Polska lub innych krajowych operatorów (Exatel, Netia, Vectra, T-Mobile, Polkomtel)
  • Umiejętność kosztorysowania

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-17.00,
  • atrakcyjna lokalizacja biura, w pobliżu Ronda Radosława,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość realizowania ciekawych i różnorodnych zadań,
  • pracę w życzliwej atmosferze w gronie profesjonalistów.