Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Projektant Programista

PIW POSTINFO Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5380 dni temu

Ogłoszenie numer: 84932, z dnia 2009-12-25

Firma PIW POSTINFO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 123A działa na rynku oprogramowania i sprzętu komputerowego od 1989 roku, specjalizując się w produktach dla telekomunikacji. Firma oferuje wyspecjalizowane rozwiązania systemowe z zakresu informatyki przeznaczone dla operatorów telekomunikacyjnych. Rozwiązania te obejmują:
  • systemy rozliczeń usług telekomunikacyjnych,
  • systemy obsługi abonentów (systemy typu CRM),
  • systemy przetwarzania i analizy danych billingowych (systemy wykrywające potencjalne nadużycia i wspomagające ochronę przychodów).
Ponadto świadczymy usługi projektowe, wdrożeniowe, konsultingowe z zakresu telekomunikacji i systemów informatycznych. Nasze systemy wykorzystują motor bazy danych Oracle. Opracowane produkty działają na platformie UNIX oraz na komputerach klasy PC.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba pełniąca tę rolę bierze udział w projektowaniu i wytwarzaniu oprogramowania opracowywanego w ramach projektów w naszej firmie. Realizowane zadania związane są głównie z procesem produkcji oprogramowania i w szczególności są to:
  • projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować określone wymagania,
  • współpraca z analitykami,
  • tworzenie oprogramowania i współpraca z testerami,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Doświadczenie w:
  • tworzeniu aplikacji przy wykorzystaniu języków Oracle PL/SQL, Java,
  • integracji między systemami,
  • projektowaniu i tworzeniu oprogramowania,
  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów.

Oferujemy

  • pracę w profesjonalnym zespole w siedzibie Firmy w Warszawie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwości rozwoju i poznania nowoczesnych technologii.