Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Projektant-Programista Windows C++,Sql

Contec Sp.j
Warszawa
praca stacjonarna
6559 dni temu

Ogłoszenie numer: 21456, z dnia 2006-08-01

Firma CONTEC producent systemów, lider na krajowym rynku taryfikacji do central telefonicznych poszukuje programisty baz danych w środowisku Windows

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Praca na stanowisku programisty C++, SQL

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne, znajomość programowania C++ w systemie Windows, doświadczenie w porgramowaniu Windows minimum 2 lata, umiejętność projektowania aplikacji, biegła znajomość: systemów Windows (Win95, Win98, WinNT, Win2K, WinXP), narzędzia RAD firmy Borland:C++ Builder, bazy danych MS-SQL serwer w tym programowanie w języku SQL, znajomość funkcji systemowych. Oczekujemy znajomości administracji systemem Windows, znajomości serwerów baz danych:mySQL, postgreSQL, znajomości architektury aplikacji WWW, znajomości języków skryptowych, np. PHP, JS, znajomości narzędzi do pracy grupowej. Mile widziana znajomość UML, środowiska.NET, narzędzi raportujących (Crystal Reports, BusinessObjects), zagadnień z zakresu funkcjonalności systemów bilingowych