Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot
Projektant/programista php

Blue Media Sp. z o.o.
Sopot
praca stacjonarna
6958 dni temu

Ogłoszenie numer: 12469, z dnia 2005-06-27

Firma Blue Media Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie zajmuje się realizacją aplikacji oraz integracją systemów informatycznych z technologiami sieci GSM na rynku polskim i zagranicznym.

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna z aprojektowanie, tworzenie oraz monitorowanie aplikacji webowych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów Doskonała znajomość PHP Doskonała znajomość PostgreSql, MySql Znajomość XML, HTML, JavaScript Znajomość Flash ActionScript, UML, Java będzie dodatkowym atutem Samodzielność i kreatywność Umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

Komfortowe warunki pracy Prace w młodym zespole Możliwość rozwoju zawodowego