Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Projektant Programista Oracle

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe POSTINFO Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6720 dni temu

Ogłoszenie numer: 20390, z dnia 2006-05-26

Firma działa na rynku oprogramowania i sprzętu komputerowego, specjalizując się w produktach dla telekomunikacji. Świadczy usługi projektowe, wdrożeniowe, konsultingowe z zakresu telekomunikacji i systemów informatycznych. Firma oferuje głównie wyspecjalizowane rozwiązania systemowe w zakresie informatyki przeznaczone dla operatorów telekomunikacyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- tworzenie aplikacji w oparciu o technologie firmy Oracle (Oracle Forms, Reports, SQL) - tworzenie aplikacji w technologii J2EE - tworzenie aplikacji przy wykorzystaniu języków C++, Java - projektowanie i tworzenie oprogramowania

Wymagania

- tworzeniu aplikacji w oparciu o technologie firmy Oracle (Oracle Forms, Reports, SQL) - tworzeniu aplikacji w technologii J2EE - tworzeniu aplikacji przy wykorzystaniu języków C++, Java - projektowaniu i tworzeniu oprogramowania - znajomość: - metodologii tworzenia aplikacji bazodanowych Oracle - technologii J2EE - języków programowania SQL,Java,C/C++ - technologii internetowych, XML, XSLT - UML - języka angielskiego - wykształcenie wyższe Mile widziane doświadczenie w : - w sektorze telekomunikacyjnym

Oferujemy

Oferujemy: - pracę w profesjonalnym zespole w siedzibie Firmy w Warszawie. - umowę o pracę - atrakcyjne warunki zatrudnienia - możliwości rozwoju i poznania nowoczesnych technologii