Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Projektant-programista .NET

HandSoft Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5884 dni temu

Ogłoszenie numer: 49112, z dnia 2008-09-08

Jesteśmy producentem oprogramowania specjalizującym się w tworzeniu systemów informatycznych na platformę mobilną (m.in. Windows Mobile) i stacjonarną (Unix, Windows). Realizujemy duże projekty na zlecenie firm i instytucji krajowych oraz zagranicznych. Naszym głównym klientem od wielu lat są Lasy Państwowe.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy młodej, rzetelnej i ambitnej osoby z doświadczeniem w programowaniu w C++/C# na stanowisko projektanta-programisty mobilnych systemów biznesowych. Możliwość pracy na zlecenie.

Wymagania

* Uzdolnienia w kierunku projektowania i programowania systemów informatycznych, preferowana znajomość C# i SQL (relacyjne bazy danych) * Znajomość języka angielskiego, najlepiej na poziomie umożliwiającym uczestnictwo w szkoleniach w tym języku * Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej * Chęć zdobywania wiedzy * Systematyczność i umiejętność dobrej organizacji pracy * Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

* Udział w dużych i długoterminowych projektach informatycznych * Ambitne zadania dające okazję do poznania wielu praktycznych technik projektowania i implementowania systemów informatycznych * Możliwość pracy samodzielnej, zespołowej oraz we współpracy z przedstawicielami zleceniodawcy * Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od zaangażowania i stażu pracy w firmie * Elastyczny czas pracy - możliwość pracy zdalnej * Możliwość zatrudnienia na preferowanych przez kandydata warunkach (umowa o pracę, zlecenie, kontrakt)