Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   Jelenia Góra    praca zdalna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

Projektant / Programista .Net

NBC Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4043 dni temu

NBC Sp. z o.o. to szybko rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii.
Głównym obszarem działania firmy jest outsourcing pracowników IT.
Do realizacji projektu we Wrocławiu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr Ref.: PR/NET/WROC/

Obowiązki:
  • tworzenie oprogramowania w technologiach Microsoft z zakresu wsparcia procesów biznesowych i systemów backoffice,
  • tworzenie dokumentacji projektowej,
  • dbałość o jakość oprogramowania,
  • wsparcie merytoryczne dla pozostałych członków zespołu.

Wymagania:
  • programowanie w  ASP.NET, C#
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz umiejętność programowania w języku T-SQL,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych, dobra znajomość CSS, DHTML, JavaScript, jQuery, Ajax, XML,
  • podstawowa znajomość platformy aplikacyjnej ASP.NET MVC
  • umiejętność budowania rozwiązań z wykorzystywania narzędzia Entity Framework,
  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji TFS2010,
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z webserwisami oraz usługami tworzonymi w technologii WCF
Mile widziane:
  • umiejętność programowania w języku PL/SQL,
  • umiejętność programowania w VB.NET,
  • doświadczenie w tworzeniu rozwiązań w oparciu o SSIS, SSRS, SSAS.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny

NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku Projektant / Programista .Net.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.