Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Projektant-Programista .Net

HandSoft Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6507 dni temu

Ogłoszenie numer: 24466, z dnia 2006-11-24

Jesteśmy warszawską firmą informatyczną specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania na platformę mobilną. Realizujemy duże projekty na zlecenie firm i instytucji krajowych oraz zagranicznych. Poszukujemy specjalistów do naszego zespołu projektowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

• Tworzenie aplikacji biznesowych na podstawie dokumentacji analitycznej i projektowej • Projektowanie i programowanie aplikacji w MS Visual Studio .NET C# na platformę MS Windows i MS Windows CE • Programowanie zapytań SQL • Dokładne testowanie tworzonego oprogramowania • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej oraz opisu kodu źródłowego

Wymagania

• Doświadczenie w programowaniu w C# / C++ • Znajomość środowiska MS Visual Studio i platformy .NET • Umiejętność projektowania aplikacji obiektowych • Znajomość SQL • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne czytanie dokumentacji i wyszukiwanie informacji w Internecie • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej • Umiejętność szybkiego uczenia się, chęć rozwoju • Zorientowanie na efekty i na jakość Dodatkowe atuty: • Znajomość platformy .NET CF oraz komputerów klasy Pocket PC • Doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika • Doświadczenie w projektowaniu relacyjnych baz danych • Znajomość narzędzi CASE (UML, zarządzanie projektem i wersjami)

Oferujemy

• Możliwość wzięcia udziału w realizacji dużego, nowocześnie zarządzanego projektu informatycznego • Okazję wykorzystania najnowszych technologii w procesie tworzenia oprogramowania • Wynagrodzenie podstawowe + premię za osiągnięcia