Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot Programista J2EE Sopot
Projektant / Programista JAVA EE

ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o.
Sopot
praca stacjonarna
4731 dni temu
Miejsce pracy: Sopot

W związku z rozwojem i realizacją nowych projektów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla sektora ubezpieczeniowo - finansowego. Od ponad 10 lat wspieramy naszych Klientów poprzez konsulting, projektowanie, wdrażanie i integrację systemów oraz zapewnienie opieki informatycznej

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyła w pracach zespołu wytwarzającego aplikacje w technologii Java EE.

Wymagania:
  • doświadczenie w projektach Java EE,
  • dobra znajomość Java EE (EJB, JPA, WS),
  • praktyczna znajomość baz danych,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych.
Mile widziane:
  • znajomość serwera aplikacji SAP NetWeaver,
  • znajomość tematyki BPM
  • znajomość tematyki związanej z prowadzeniem działalności ubezpieczeniowej.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • dobrą atmosferę pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)