Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
PROJEKTANT OGRODÓW i TERENÓW ZIELONYCH, ARCHITEKT KRAJOBRAZU

Quartz System Kopalnie Sp.zo.o.
Opole
praca stacjonarna
4906 dni temu

Ogłoszenie numer: 138247, z dnia 2011-03-10

lider w produkcji rozwiązań budowlanych i  architektury krajobrazu  na bazie egzotycznego kamienia naturalnegow związku z dynamicznym rozwojem poszukuje współpracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

  • Profesjonalny kontakt z klientem – inwestorem
  • Wykonywanie pomiarów terenowych
  • Wykonywanie projektów ogrodów i terenów zielonych w różnych stylach
  • Wykonywanie wizualizacji przygotowanych przez siebie projektów
  • Ostateczne uzgadnianie  z klientem zakresu  prac
  • Przygotowywanie ofert
  • Kontrola i nadzór nad wykonawcami
  • Weryfikacja wykonawców

Wymagania

  • kierunkowe wykształcenie architektura krajobrazu  także studenci  IV  lub V roku,  architektów , projektantów z doświadczeniem w projektowaniu ogrodów
  • bardzo dobra znajomość programu GARDENCAD, lub innego umożliwiającego wykonanie projektu i wizualizacji
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność, sumienność , odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat .B
  • dobra obsługa komputera

dodatkowymi atutami będą:

  • dobra znajomość jęz. Angielskiego i Niemieckiego
  • kilkuletnie doświadczenie  w branży
  • własny samochód
  • własna działalność gospodarcza

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy
  • dostęp do wymagających zleceń
  • wysokie wynagrodzenia uzależnione od poziomu świadczonych usług
  • pracę w prężnie rozwijającej się  firmie na rynku Polskim, Niemieckim, Czeskim
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • możliwość  szybkiego awansu