Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Projektant Obwodów Drukowanych

Last Mile
Szczecin
praca stacjonarna
5957 dni temu

Ogłoszenie numer: 44505, z dnia 2008-05-27

Last Mile

Firma LastMile specjalizuje się w rozwiązaniach dla operatorskich sieci FTTH. W związku z rozwojem urządzeń platformy Triple Play, poszukujemy pracowników Działu Rozwoju:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

    • Projektowanie wielowarstwowych obwodów drukowanych • Wdrażanie produktu (Fast i Gigabit Ethernet) do produkcji

Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika lub pokrewne) • Doświadczenie (min. 2 lata) w projektowaniu wielowarstwowych obwodów PCB • Znajomość narzędzi CAD/CAM • Znajomość projektowania w zakresie wysokich częstotliwości • Dobra znajomość j. angielskiego • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

    • Atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowej firmie • Pracę przy interesującym projekcie, w młodym i kreatywnym zespole • Kontakt z nowoczesnymi technologiami • Możliwości rozwoju zawodowego