Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
projektant lub asystent w zakresie budownictwa przemysłowego oraz instalacji i sieci elektroenergetycznych

Biuro Projektowo Inżynierskie WiR Engineering Ltd 44-101 Gliwice, ul. Sienkiewicza 10
Gliwice
praca stacjonarna
5957 dni temu

Ogłoszenie numer: 41898, z dnia 2008-03-25

Firma istnieje od 1993r i obsługuje zakłady produkujace farby, lakiery, tworzywa sztuczne i cywilne materiały wybuchowe.

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

- wykonywanie projektów lub wydzielonych części - uzgodnienia międzybranżowe - inwentaryzacje i nadzór prac w terenie

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub średnie - umiejętność obsługi programów wspomagających projektowanie.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premię uznaniową - pracę w zespole ambitnych projektantów - prace nad nowatorskimi projektami - możliwości rozwoju zawodowego - pracę w stabilnej firmie istniejącej od 1993r.