Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Zabrze
Projektant Kuchni

BLACK RED WHITE
Zabrze, Zabrze, Gliwice
praca stacjonarna
5212 dni temu

Ogłoszenie numer: 105903, z dnia 2010-07-12

Salon firmowy producenta mebli Black Red White

Miejsce pracy: Zabrze, Zabrze, Gliwice

Opis stanowiska

  • obsługa klientów salonu w zakresie sprzedaży kuchni pod zabudowę
  • projektowanie kuchni bazując na programach Cad lub Planit
  • dbanie o ekspozycję studia kuchni

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku'
  • znajomość programów do projektowania - w szczególności Cad Kuchnie lub Planit
  • znajomość asortymentu Black Red White będzie dodatkowym atutem
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód będzie dodatkowym autem

Oferujemy

  • pracę dla największej firmy meblarskiej w Polsce
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • motywacyjny system wynagrodzeń