Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Projektant Konsultant

Klimek i Kluś
Warszawa
praca stacjonarna
5839 dni temu

Ogłoszenie numer: 51214, z dnia 2008-10-23

Piękne drzwi szafy garderoby kuchnie www.klimek-klus.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zatrudnimy projektanta/konsultanta mebli drzwi wykonywanych na miarę. Firma posiada długą tradycję, własne wzornictwo i prestiżowych odbiorców.

Wymagania

  • AutoCad 3D (wymagana wysoka sprawność),
  • Łatwość nawiazywania kontaktów,
  • dyspocyjność
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • dobrą atmosferę pracy.

    Poznaj

    KLIMEK I KLIMEK Sp z o.o. SK

    Firma KLIMEK i KLIMEK powstała w 1995  Celem Firmy było od samego początku dostarczanie wyrobów użytkowych wysokiej jakości przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. Pierwszą grupą, już obecnie flagowych produktów firmy KLIMEK i KLIMEK, były drzwi wewnętrzne.