Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
PROJEKTANT - KONSTRUKTOR

BEE Polska Sp. z o.o.
lubuskie, KOSTRZYN NAD ODRĄ
praca stacjonarna
6007 dni temu

Ogłoszenie numer: 39463, z dnia 2008-02-04

Firma BEE Polska Sp. z o.o. jest jedym z liderów produkcji palców zabaw dla sieci restauracji na terenie Europy Zachodniej. Swoją pozycję na rynku europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości wykonywanych palców zabaw.

Miejsce pracy: lubuskie, KOSTRZYN NAD ODRĄ

Nr Ref.: 12/2007

Opis stanowiska

- tworzenie projektów i planów produkcji

Wymagania

- wykształcenie wyższe - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata (przemysł drzewny, meblowy, konstrukcje stalowe, drewniane) - znajomość programu AutoCad - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego w mowie i piśmie - umiejętność rozwiązywania problemów technicznych - dobra organizacja pracy

Oferujemy

- umowę o pracę - atrakcyjny system wynagrodzeń - praca w młodym zespole