Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Projektant Konstruktor

Teleskop Sp. z o.o.
lubuskie, Kostrzyn N.Odrą
praca stacjonarna
6853 dni temu

Ogłoszenie numer: 13585, z dnia 2005-10-11

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Działamy w branży wyrobów metalowych i zajmujemy się spawaniem i obróbką mechaniczną. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w najbardziej odpowiedzialnych elementach urządzeń dźwigowych światowych potentatów tej dziedziny. Nasza siedziba znajduje się w przygranicznej miejscowości Kostrzyn nad Odrą. W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 200 pracowników. Liczba ta stale rośnie. Na terenie naszego zakładu co roku powstają nowe hale produkcyjne. Do produkcji używamy sprzętu czołowych firm, urządzeń sterowanych numerycznie, robotów przemysłowych.

Miejsce pracy: lubuskie, Kostrzyn N.Odrą

Opis stanowiska

Projektowanie oprzyrządowania montażowego, spawalniczego i do obróbki mechanicznej.

Wymagania

Wymagane wykształcenie wyższe w kierunku mechanicznym, znajomość systemu projektowania 3D (docelowo praca na programie Inventor), praktyka w zawodzie konstruktora lub technologa.

Oferujemy

Oferujemy zarobki od 2300 brutto, bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym zakładzie. Praca w dynamicznym, młodym zespole.