Zobacz więcej ofert pracy

Projektant kolekcji męskiej

BADURA S.A.
Wadowice
praca stacjonarna
2755 dni temu

Ogłoszenie numer: 1581682, z dnia 2017-04-03

Polska marka obuwnicza poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wadowice

Nr Ref.: PRO/2017

Opis stanowiska

  • projektowanie wzorów kolekcji męskiej i przygotowanie graficzne stworzonych projektów,
  • współtworzenie założeń kolekcji.

Wymagania

  • znajomość programów graficznych z pakietów Corel / Adobe Photoshop,
  • dobra organizacja czasu pracy, terminowość.

Oferujemy

  • współpracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego w dobrze zorganizowanej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach i zdefiniowanych procedurach,
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • dodatkowe benefity w postaci bonów na zakupy w sklepach grupy kapitałowej BADURA,
  • wyjazdy na międzynarodowe targi i pokazy obuwia.