Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Raszyn
Projektant Instalacji Elektrycznych

Belight Sp. z o.o.
Raszyn
praca stacjonarna
5635 dni temu

Ogłoszenie numer: 57161, z dnia 2009-02-18

dynamicznie rozwijająca się firma będąca producentem i dostawcą opraw oświetleniowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Raszyn

Opis stanowiska

  • Przygotowanie oraz zarządzanie projektem od momentu powstania koncepcji do przygotowania projektu wykonawczego
  • Współpraca z projektantami innych branż
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Wymagania

  • Umiejętność wykonywania projektów w specjalności: instalacje elektryczne;
  • Doświadczenie w pracy przy projektach instalacji dla obiektów komercyjnych: centra handlowe, hotele, biurowce, markety itp.
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie (np. Autocad)
  • Znajomość przepisów i procedur przy uzgadnianiu dokumentacji projektowej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielne stanowisko
  • Możliwości rozwoju
  • Umowę o pracę