Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Projektant instalacji elektrycznych / automatyki

Przedsiębiorstwo INS-TOM Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
5568 dni temu

Ogłoszenie numer: 70225, z dnia 2009-07-21

Przedsiębiorstwo INS-TOM Sp. z o.o. wykonuje instalacje elektryczne, teletechniczne oraz automatykę budynkową BMS. Działamy na rynku od 1992 roku realizując projekty w wielu prestiżowych obiektach na terenie całej Polski.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Poszukujemy inżyniera elektryka lub automatyka do projektowania i kosztorysowania instalacji elektrycznych oraz instalacji automatyki budynkowej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • uprawnienia budowlane do projektowania w branży elektrycznej,
  • znajomość programów AutoCAD oraz Norma,
  • mile widziana znajomość języków obcych,
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • dobre warunki pracy,
  • dostęp do szkoleń specjalistycznych.