Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
PROJEKTANT / GRAFIK PRZEMYSŁOWY

Marc Kolor Sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
5768 dni temu

Ogłoszenie numer: 51444, z dnia 2008-10-29

Polska agencja reklamowa, działająca na międzynarodowych rynkach poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Głównym obowiązkiem zatrudnionej osoby będzie tworzenie ciekawych i praktycznych projektów w oparciu o życzenia klienta oraz własne pomysły

Wymagania

  • wykształcenie wyższe plastyczne, preferowany kierunek: wzornictwo przemysłowe
  • znajomość j. angielskiego (w piśmie)
  • znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign), Flash, Strata 3D
  • wyobraźnia i zdolności plastyczne
  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w tworzeniu stron internetowych
  • znajomość rynku materiałów plastycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dodatkowymi atutami będzie znajomość języka włoskiego lub niemieckiego
  • Oferujemy

  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w profesjonalnym środowisku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • praca w młodym, zgranym i ambitnym zespole
  • możliwość brania udziału w zagranicznych podróżach służbowych