Najnowsze oferty pracy

  • Projektant instalacji niskoprądowych

    Lanster Sp. z o.o.   Kraków    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie: opracowywanie dokumentacji i rozwiązań technicznych; projektowanie wybranych systemów (KD, CCTV, SSP) i/lub sieci LAN, WLAN, Data Center; prowadzenie ustaleń technicznych; proponowanie rozwiązań technologicznych; doradztwo techniczne.
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Projektant sieci energetycznych Poznań
Projektant Branży Elektroenergetycznej w zakresie linii NN/WN [rekrutacja online]

ENERGOPROJEKT POZNAŃ S.A.
Poznań
praca stacjonarna
rekrutacja online
1495 dni temu

Ogłoszenie numer: 3615696, z dnia 2020-09-14

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • kompleksowe wykonawstwo dokumentacji projektowej (projekty wykonawcze i budowlane) w zakresie linii elektroenergetycznych WN/NN,
  • pozyskiwanie informacji wejściowej do tworzenia projektów,
  • weryfikację programów funkcjonalnych wraz z szacowaniem kosztów realizacji,
  • wizje lokalne obszaru projektowego, przeprowadzanie uzgodnień projektowych,
  • bieżącą kontrolę zgodności wykonanych robót względem dokumentacji projektowej (nadzory autorskie).

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • znajomość praktyczna oprogramowania CAD (AutoCAD) oraz pakietu OFFICE,
  • doświadczenie w wykonywaniu projektów branży elektrycznej dla operatorów sieci elektroenergetycznych w zakresie linii elektroenergetycznych o napięciu 110 kV lub wyższym.
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym,
  • rozwój zawodowy zgodny z profilem działalności,
  • elastyczne godziny pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę od zaraz w centrum Poznania.