Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
projektant / asystent projektanta konstrukcji budowlanych

MARD
Warszawa
praca stacjonarna
5989 dni temu

Ogłoszenie numer: 40476, z dnia 2008-02-22

MARD

Firma zajmuje się wykonywaniem projektów konstrukcyjnych obiektów budowlanych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Pracownia projektowa poszukuje osoby na stanowisko projektanta/asystenta projektanta konstrukcji budowlanych w pełnym wymiarze godzin. CV proszę przesyłać na adres mailowy mard@mard.com.pl

Wymagania

Bardzo dobra znajomość Autocad 2D, doświadczenie przy sporządzaniu projektów konstrukcji płytowo słupowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Rozwój zawodowy,szkolenia, bonusy za wykonane projekty.