Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Projektant Aplikacji Internetowych, ok. 7000 zł brutto

e-point S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5980 dni temu

Ogłoszenie numer: 40876, z dnia 2008-03-03

Firma e-point SA to internetowy software house z ustaloną renomą oraz ponad 10-letnim doświadczeniem. Tworzymy zaawansowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji. Obecnie eksport usług stanowi ponad 70% naszych przychodów. W uznaniu dla prowadzonej polityki kadrowej firma e-point SA została nagrodzona godłem „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Jesteśmy świetnie zorganizowanym zespołem kilkudziesięciu profesjonalistów, czego potwierdzeniem jest główna nagroda w konkursie International Project Management Association (IPMA) „Project Excellence Award Polska 2007” za projekt realizowany przez naszą firmę.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Nr ref. 2008_02_projektant, 7000 zł brutto

Opis stanowiska

Będziesz pracował nad projektowaniem portali internetowych i intranetowych w oparciu o platformę content management. Zakres obowiązków: · tworzenie koncepcji rozwiązań we współpracy z klientem i innymi pracownikami e-point SA · tworzenie specyfikacji funkcjonalnej · testowanie i odbiór wewnętrzny rozwiązań · tworzenie dokumentacji i instrukcji użytkownika.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje: · znajomość technologii internetowych (HTTP, HTML, CSS, AJAX, XML) · znajomość zagadnień związanych z: - projektowaniem rozwiązań internetowych - systemami zarządzania treścią (CMS) · umiejętność korzystania z MS Office i MS Visio · umiejętność jasnego precyzowania i przekazywania koncepcji dotyczących projektowanych systemów · doświadczenie w projektowaniu systemów internetowych, poparte przykładami realizacji (prosimy o załączenie listy projektów) · doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta, architekta systemów, specjalisty od opracowania koncepcji funkcjonalnej lub podobnym · doświadczenie w tworzeniu dokumentacji systemów i instrukcji dla użytkownika. · dobra znajomość języka angielskiego Mile widziane: · znajomość obiektowych metodyk analizy/projektowania systemów · znajomość architektury J2EE · znajomość zagadnień związanych z projektowaniem relacyjnych baz danych · wiedza w zakresie inżynierii oprogramowania i prowadzenia projektów informatycznych · doświadczenie w tworzeniu systemów transakcyjnych.

Oferujemy

· Kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi · Ciekawe projekty · Możliwość rozwoju w obszarze projektowania aplikacji e-commerce oraz zarządzania projektami · Dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy · Opiekę medyczną (LIM Center) i rehabilitację ruchową w siedzibie firmy · Dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno · Wynagrodzenie: ok. 7000 zł brutto · Praca w pełnym wymiarze godzin