Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Projektant, Asystent Projektanta Branży Elektrycznej

Arpro Pracownia Architektoniczna
Gdańsk
praca stacjonarna
5829 dni temu

Ogłoszenie numer: 48663, z dnia 2008-08-29

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych w szczególności obsługa operatorów telefonii komórkowych.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

    Dla projektanta:
  • wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych,
  • koordynacja pracy zespołu projektowego. Dla asystenta projektanta:
  • samodzielnie lub pomoc w wykonywaniu kompletnej dokumentacji w branży elektrycznej,
  • prace inwentaryzacyjne istniejących obiektów.

Wymagania

  • uprawnienia elektryczne do projektowania,,
  • biegła znajomość programów branżowych,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B Dla asystenta projektanta:
  • prawo jazdy kategorii. B,
  • doświadczenie w projektowaniu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju,
  • premiowy system motywacyjny.