Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Świebodzin
Projekt engineer

AUDIT Doradztwo Personalne
Świebodzin
praca stacjonarna
2432 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Świebodzinie, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Świebodzin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Wdrażanie nowych projektów,

·         Tworzenie kalkulacji produktowych,

·         Sporządzanie planów kontroli zużycia materiałów,

·         Utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami polskimi i zagranicznymi,

·         Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej i projektowej w porozumieniu z klientami,

·         Nadzór nad terminowością realizacji projektów.

WYMAGANIA:

·         Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane inżynieria produkcji,

·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, warunek konieczny,

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         Znajomość programu AutoCad,

·         Znajomość rysunku technicznego,

·         Znajomość MS Office.

OFERUJEMY:

·         Szkolenia,

·         Możliwość rozwoju.