Zobacz więcej ofert pracy

PROJECT MANAGER

MURATOR S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5872 dni temu

Ogłoszenie numer: 46953, z dnia 2008-07-18

W związku z planami dalszego rozwoju firmy na rynku polskim oraz wzmocnieniem obecności tytułów w Internecie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • dbanie o poziom aktualności wprowadzanych informacji i wygląd serwisu
  • nadzór nad aplikacjami serwisu i ich rozbudową
  • nadzór nad pracą redakcji internetowej: rekrutacja, grafik prac
  • tworzenie koncepcji rozbudowy i rozwoju portalu
  • odpowiedzialność za powierzony budżet

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w branży internetowej, w obszarze mediów
  • wykształcenie wyższe, znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pracy z systemami CMS
  • gotowość do podjęcia pracy na niezależnym stanowisku;
  • umiejętności zarządzania zespołem, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi;
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa, kreatywność;
  • identyfikowanie nowych możliwości biznesowych, zarówno handlowych jak i produktowych
  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • samodzielność, bardzo dobre zdolności organizacyjne.