Zobacz więcej ofert pracy

Project manager

TSB
Warszawa
praca stacjonarna
6993 dni temu

Ogłoszenie numer: 12082, z dnia 2005-05-24

TSB

Firma TSB istnieje od 1997 r. . Funkcjonuje w sektorze prezentacji wielko-ekranowych. Zaplecze techniczne oparte zostało na ścianach wizyjnych, ekranach ledowych oraz ekranach plazmowych. Głownym celem działania firmy jest nie tylko Wynajem Wielkiego Ekranu ale w równej mierze zapewnienie naszym klientom rozwiązań optymalnych tak pod względem technicznym jak i wizualnym

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

*organizacja-koordynacja imprez w oparciu o wykorzystanie systemów wizji (telebimy) *kontakty z organizatorami imprez *pozyskiwanie nowych klientów (organizatorów) *tworzenie ofert umów

Wymagania

*kreatywność *doświadczenie na podobnym stanowisku *znajomosć języka angielskiego

Oferujemy

*praca w miłym zespole *udział w interesujących wydarzeniach *możliwość rozwoju