Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Project Manager - Wdrożenia Internetowe

I-Dotcom Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wrocław lub Katowice
praca stacjonarna
5999 dni temu

Ogłoszenie numer: 39880, z dnia 2008-02-11

I-DOTCOM Sp. z o.o. zajmuje sie projektowaniem i wdrażaniem największych sklepów internetowych i systemów sprzedaży w Polsce i USA. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.i-dotcom.pl

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław lub Katowice

Nr Ref.: PM-4

Opis stanowiska

Project Manager jest odpowiedzialny za prowadzenie wdrożeń projektów internetowych dla firm handlowych. Project Manager opracowuje specyfikacje projektu, prowadzi konsultacje z klientami, nadzoruje współprace z grafikami, programistami i web edytorami. Project Manager prowadzi kilka projektów równolegle.

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne lub podobne - biegłość w obsłudze komputera i Internetu - umiejętność planowania i zarządzania ryzykiem - znakomite cechy interpersonalne i umiejętności negocjacji - doskonała organizacja własnych działań i samodzielność

Oferujemy

- samodzielna praca w szybko rozwijającej sie firmie - atrakcyjne wynagrodzenie + premie od zakończonych projektów - możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego