Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Project Manager - Wdrożenia Internetowe

POLUSA Sp. z o.o.
Wrocław, Wrocław lub Warszawa
praca stacjonarna
6496 dni temu

Ogłoszenie numer: 23951, z dnia 2006-11-01

I-DOTCOM jest liderem w projektowaniu systemow sprzedazy internetowej i-Shark na rynky w Polsce i w USA.

Miejsce pracy: Wrocław, Wrocław lub Warszawa

Nr Ref.: PM-3

Opis stanowiska

Project Manager jest odpowiezialny za prowadzenie wdroźeń projektów internetowych dla firm handlowych. Project Manager opracowuje specyfikacje projektu, prowadzi konsultacje z klientami, nadzoruje wspolprace z grafikami, programistami i web editorami. Project Manager prowadzi kilka projektow rownolegle.

Wymagania

- Wyksztalcenie wyzsze informatyczne lub podobne - Dobra znajomosc rynku sklepow internetowych - Bieglosc w obsludze komputera i internetu - Umiejetnosc planowania i zarzadzania ryzykiem - Znakomite cechy interpersonalne i umiejetnosci negocjacji - Doskonala organizacja wlasnych dzialan i samodzielnosc

Oferujemy

Samodzielna praca w szybko rozwijajacej sie firmie Atrakcyjne wynagrodzenie + premie od zakonczonych projektow Mozliwosc podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego