Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Project Manager /Kierownik Budowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
6203 dni temu

Ogłoszenie numer: 35462, z dnia 2007-10-26

Naszym Klientem jest znana firma budowlana.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska

Nr Ref.: KBP/1502/07

Opis stanowiska

- Kontrolowanie przygotowanie zapytań ofertowych i analizowanie otrzymanej oferty, - Branie udziału w negocjacjach i wyborze dostawców i podwykonawców budowy, - Prowadzenie i rozliczanie prac i dostaw na podległej budowie, - Przeprowadzenie odbiorów robót z Wykonawcami, - Wspieranie kierownika budowy.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, - Uprawnienia budowlane lub w trakcie biegania się o uprawnienia budowlanych, - Wiedza za zakresu budownictwa przemysłowego, - Umiejętność kosztorysowania robót budowlanych, - Znajomość AutoCad i Norma, - Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Preferowani kandydaci z woj. wielkopolskiego.

Oferujemy

- Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia, - Dużą samodzielność na stanowisku.