Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Programistów Java

IT4B Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4868 dni temu

Ogłoszenie numer: 143550, z dnia 2011-04-18

poszukuje:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • programowanie aplikacji w architekturze klient - serwer
  • tworzenie dokumentacji programistycznej

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka Java
  • poparte przykładami doświadczenie w realizacji aplikacji w oparciu o język Java
  • mile widziana znajomość systemu operacyjnego Linux
  • znajomość JavaFX i JavaEE będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i posiadanemu doświadczeniu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • urozmaicony zakres prowadzonych projektów,