Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Programistów Java Oracle

Pyton Management Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
7104 dni temu

Ogłoszenie numer: 11336, z dnia 2005-05-06

Pyton Management sp. z o.o. Firma konsultingowo - wdrożeniowa. Specjalizuje się w projektowaniu i analizie procesów oraz przepływie informacji w organizacji. Firma oferuje wsparcie w procesach restrukturyzacji zarządzania informacją i wiedzą w przedsiębiorstwie, zajmuje się wdrażaniem systemów zarządzania wiedzą, treścią i szkoleniami oraz systemów zarządzania jakością ISO. Ponadto firma zajmuje się stałym rozwojem systemu PYTON, największego polskiego systemu zarządzania wiedzą. Do jego głównym modułów można zaliczyć bazę wiedzy, wyszukiwarkę, zarządzanie szkoleniami e-learningowymi, kompetencjami, procedowanie spraw jednostkowych, zarządzanie treścią i dokumentami. Więcej informacji o systemie PYTON możesz znaleźć na stronie: www.pyton.pl

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Pyton Management poszukuje Programistów JAVA, ORACLE do otwieranego projektu.

Wymagania

dobra znajomość wymienionych technologii: - Java, - Oracle, - doświadczenie w pisaniu aplikacji Web’owych - znajomość zagadnień optymalizacji baz danych - kreatywność - samodzielność - odpowiedzialność

Oferujemy

Wybranej osobie oferujemy: • umowę o pracę • możliwość rozwoju zawodowego