Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista

LOBO HR
Przemyśl
praca stacjonarna
3492 dni temu

Lobo HR - międzynarodowa agencja doradztwa personalnego, obecnie dla jednego ze swoich Klientów, firmy z branży IT zajmującej się tworzeniem aplikacji i witryn internetowych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy: Przemyśl

Nr Ref.: Programista

Obowiązki:
  • Analiza wymagań projektowych.
  • Tworzenie architektury systemu.
  • Projektowanie systemu.
  • Implementacja oprogramowania.

Wymagamy:
  • Dobra znajomość co najmniej jednego z języków: PHP, C# .Net, Python, Java.
  • Dobra znajomość co najmniej jednej z baz: MySQL, PostgreSQL,MS SQL, Oracle.
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS, Javascript.
  • Umiejętność tworzenia stron internetowych.
  • Dobra znajomość systemu Windows.
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub inne techniczne (mile widziane).
  • Doświadczenie programistyczne.
  • Znajomość j. angielskiego (mile widziane).
  • Znajomość systemu Linux (mile widziane).
  • Znajomość narzędzi: Zend Framework, jQuery, Flash + ActionScript, Photoshop, Drupal, Wordpress i innych (mile widziane).

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie.
  • Wsparcie szkoleniowe.
  • Uczestnictwo w pracy miłego i przyjaznego zespołu współpracowników.
  • Ambitne projekty.
  • Możliwość wyjazdu na delegacje zagraniczne.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Agencji Pracy Lobo oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz w celach marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) . Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Więcej naszych ofert na stronie www.lobohr.pl