Zobacz więcej ofert pracy

Programista

KenBIT Sp.j.
Warszawa
praca stacjonarna
5903 dni temu

Ogłoszenie numer: 48270, z dnia 2008-08-20

Firma KenBIT zajmuje się projektowaniem i prototypowaniem urządzeń telekomunikacyjnych jak również implementacją systemów informatycznych.

Programista

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 1/KenBIT/2008

Opis stanowiska

- Praca w zespole programistów. - Projektowanie, implementacja i testowanie oprogramowania, dokumentowanie pracy zgodnie z przyjętym systemem zarządzania jakością.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe informatyczne, - Doświadczenie będzie dodatkowym atutem, - Dobra znajomość języka angielskiego, - Bardzo dobra znajomość C, C++, Delphii (Visual C, .Net, Borland), - Znajomość relacyjnych baz danych MS SQL, InterBase, - Doświadczenie w programowaniu sieciowym, - Doświadczenie w programowaniu kontrolerów urządzeń wej-wyj, - Doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika, - Umiejętność pracy w zespole, - Samodzielność i kreatywność, - Pomysłowość-wykazywanie inicjatywy, - Obywatelstwo polskie, - Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- Ciekawą pracę w młodym zespole. - Podnoszenie kwalifikacji zawodowych. - Zatrudnienie na umowę o pracę. - Osobom z poza Warszawy zapewniamy zakwaterowanie.