Najnowsze oferty pracy

  • Programista C/Linux (systemy wbudowane)

    NES Global Talent   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis Stanowiska: tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux; projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń telekomunikacyjnych; opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
Sopot
praca stacjonarna
3677 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy: Sopot

Nr Ref.: (6622-14)

Wymagania:
  • Przynajmniej na początku:
    - wykształcenia wyższego (lub ostatni rok studiów) o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja
    - tego, że programowanie jest Twoją pasją
    - bardzo dobrej, znajomości programowania w języku C++ (OOP)
    - nie boisz się wyzwań i przyswajania nowej wiedzy
    - znasz angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
    - lubisz działać systematycznie, a niekoniecznie szablonowo
    - jesteś kreatywny i samodzielny <br /><br />

    Super będzie jeżeli:
    - znasz jedno ze środowisk programistycznych (QT, Eclipse , Borland)
    - masz w swoim rękawie asa, którego nie zawahasz się okazać - projekty potwierdzające Twoje zamiłowanie do programowania
    - znasz zagadnienia dotyczące sieci IP, interfejsów i protokołów komunikacyjnych TCP/IP, UDP
    - system Linux nie wyzwala w Tobie uczucia trwogi
Zakres obowiązków:
  • Standardowy dzień wygląda tak:
    - tworzysz aplikacje dla środowiska Windows
    - dopieszczasz stworzone rozwiązania
    - wprowadzasz w życie nowe technologie
    - współpracujesz z zespołem - dzieląc się posiadaną wiedzą
Firma oferuje:
  • Wydaje się, że dużo:
    - każdego dnia ciekawą pracę w zespole specjalistów - pasjonatów
    - czynne uczestniczenie w ciekawych projektach
    - dostęp do nowych technologii
    - możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez bogaty cykl szkoleń technicznych
    - dobrą i koleżeńską atmosferę, adekwatne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".