Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Net-Sat Media sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
5875 dni temu

Ogłoszenie numer: 46207, z dnia 2008-07-15

z siedzibą w Gdańsku przy ul. T. Chałubińskiego 25 C jest prężnie działającą i szybko rozwijającą się firmą informatyczną, aktywnie działającą na rynku usług multimedialnych i internetowych. Poszukuje pracownika na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie istniejącego i tworzenie nowego oprogramowania Net-Sat Media sp. z o.o.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowany kierunek informatyka),
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania pod systemy operacyjne DOS, Windows, Linux, *BSD,
  • podstawowa znajomość sieci IP a w szczególności mechanizmów Internetowych,
  • bardzo dobra znajomość języków programowania C, PHP, SQL, Perl, skryptowy bash,
  • doświadczenie w tworzeniu systemów opartych o bazy danych MySQL i PostgreSQL z interfejsem WWW przez PHP strukturalne i obiektowe,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność i kultura osobista.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w młodym zespole,
  • pracę w biurze,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach informatycznych,
  • możliwości awansu i rozwoju.