Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Unizeto Technologies S.A
zachodniopomorskie, Szczecin, Koszalin
praca stacjonarna
3992 dni temu

Unizeto Technologies SA jest wieloprofilową firmą z sektora IT, zajmującą się m. in: projektowaniem i integracją systemów, jak również tworzeniem rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo systemów i komunikacji elektronicznej oraz zaawansowanych technologicznie usług.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy: Szczecin, Koszalin

Nr ref: PRO/VII/OF/SZ/KL

Zadania:
  • Współudział we wdrażaniu i utrzymywaniu procesu wytwarzania oprogramowania
  • Współudział w przygotowywaniu ofert na realizację systemów informatycznych
  • Śledzenie i analiza trendów w technologiach informatycznych
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach oraz poprzez samokształcenie
  • Wykonywanie innych poleceń związanych z zajmowanym stanowiskiem, wydawanych przez przełożonych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność tworzenia okienkowych aplikacji bazodanowych w C++
  • Praktyka w programowaniu aplikacji w języku JAVA, JSF
  • Znajomość PHP,.NET, SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uczciwość, rzetelność, chęć dalszego doskonalenia swoich umiejętności
dodatkowe atuty:
  • Znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania (RUP, Scrum, XP, DSDM)
  • Analityczny umysł, skrupulatność
  • Znajomość wzorców projektowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • Możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i podniesienia posiadanych kwalifikacji
  • Szkolenia oraz opiekę merytoryczną pod okiem doświadczonych konsultantów
  • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Aotywacyjny system wynagradzania
  • Pracę w środowisku otwartym na zmiany
  • Służbowy notebook i telefon.