Zobacz więcej ofert pracy

Programista

M2 NET S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6668 dni temu

Ogłoszenie numer: 19378, z dnia 2006-04-14

M2 NET S.A.

Działająca od sześciu lat na rynku polskim i rynkach zagranicznych firma M2 NET jest niezależnym producentem oprogramowania. Znajduje zaawansowane rozwiązania technologiczne i tworzy obszerne aplikacje biznesowe. Pracuje między innymi dla Telekomunikacji Polskiej S.A., Kredyt Banku S.A., Banku Handlowego w Warszawie S.A., Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, TVN Sp. z o.o..

Programista

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy komputerowych zapaleńców – ambitnych i niezależnych, którzy potrafią działać pod presją czasu.

Wymagania

Wymagamy: * dobrej umiejętności programowania w językach C++ oraz Java * swobodnego poruszania się w systemach Windows i Linux (lub innych z rodziny Unix) * znajomości języka angielskiego – w stopniu, który umożliwia porozumiewanie się i lekturę dokumentacji * pragnienia, aby uczyć się wciąż nowych rzeczy Docenimy: * znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem poczty elektronicznej * lub oprogramowania antywirusowego i antyspamowego * lub Microsoft Exchange i/lub Lotus Domino * lub protokołów pocztowych: SMTP, POP3, IMAP * prawo jazdy kat. B Oferujemy: * możliwość udziału w budowaniu światowej klasy systemu ochrony poczty SMI! * uczestnictwo w ciekawych projektach, ważnych dla polskiej i europejskiej gospodarki * atrakcyjne wynagrodzenie * kontakt z developerami największych producentów oprogramowania antywirusowego i antyspamowego * wyjazdy za granicę