Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Telsar Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6812 dni temu

Ogłoszenie numer: 18250, z dnia 2006-02-22

Firma Telsar, o profilu integratora systemów teleinformatycznych (sprzedaz sprzetu, oprogramowania i uslug, sieci LAN/WAN VPN, Bezpieczenstwo systemów- zapory ogniowe, systemy IDS IPS, ochrona antywirusowa, Systemy VoIP, Call Centre, Systemy medyczne PACS/RIS)

Programista

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: • Rozbudowa aplikacji • Udział we wdrożeniach i projektach aktualnie prowadzonych. • Świadczenie wsparcie technicznego dla wdrożonych systemów.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy: • Doskonała znajomość języka PHP (również cechy obiektowe tego języka) i bazy danych MySQL • umiejętność programowania w języku Java • Doświadczenie w budowie i wdrażaniu złożonych aplikacji web opartych o w/w technologie • Wykształcenia technicznego (Informatyka/ Telekomunikacja). Mile widziani absolwenci lub studenci. • znajomość środowiska Apache + MySQL/PostgreSQL • Prawa jazdy kat.B. • Zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy. • Kreatywności. Dodatkowymi atutami będą: • Znajomość Standardu DICOM i HL 7 • znajomość skryptowych języków programowania • umiejętność administracji serwerami Linux/Windows (na potrzeby pisanej aplikacji) • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów i aplikacji • znajomość protokołu TCP/IP

Oferujemy

Naszym Pracownikom oferujemy: • udział w realizacji dużych i ciekawych projektów IT • Kontakt z najnowszą technologią informatyczną • Programy szkoleń • atrakcyjny system wynagrodzeń