Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
6796 dni temu

Ogłoszenie numer: 17140, z dnia 2006-01-05

Jesteśmy producentem kompleksowych rozwiązań IT dla sektora finansowo-bankowego, instytucji Skarbu Państwa oraz Administracji Publicznej. Posiadamy niekwestionowaną pozycję na rynku IT i 30 lat doświadczeń w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych osób, zorientowanych na podnoszenie kwalifikacji

Programista

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Praca stała

Wymagania

Wymagania: - wyższe studia magisterskie o kierunku informatycznym lub pokrewnym   (mogą być studenci ostatnich lat takich studiów), - dobra znajomość j. angielskiego, - bardzo dobra znajomość zagadnień internetowych/intranetowych, - znajomość serwerów WWW oraz serwerów aplikacji, - znajomość HTML, XML, CSS, XSLT, - znajomość ASP, JSP, Java, - znajomość .Net oraz relacyjnych baz danych.