Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Unizeto Technologies S.A
zachodniopomorskie, Koszalin, Szczecin
praca stacjonarna
4745 dni temu

Unizeto Technologies SA - czołowy dostawca bezpiecznych systemów i rozwiązań teleinformatycznych oraz lider w zakresie zastosowań podpisu elektronicznego poszukuje osoby na stanowisko:

Programista

Lokalizacja: Koszalin, Szczecin

Zadania:
  • realizacja zadań programistycznych w technologii JEE.
Wymagania wobec kandydatów:
  • znajomość języka Java i podstaw technologii JEE (JPA, JSF, EJB, SQL, XML)
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca samodzielną pracę z dokumentacją
  • ukończone studia wyższe (lub student ostatnich lat) na kierunku informatyka lub kierunkach pokrewnych.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy na platformach mobilnych

Znajomość:

  • Alfresco, Activiti
  • baz danych Oracle
  • serwerów aplikacji (JBoss, WebLogic, WebSphere AS)
  • architektury SOA i implementacji procesów biznesowych
  • znajomość PHP, HTML, JavaScript, AJAX, JQuery, CSS.

Co oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę na stanowisku młodszego programisty, programisty lub starszego programisty (zależnie od doświadczenia i kompetencji)
  • pracę w znanej firmie z branży IT o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia
  • motywacyjny system wynagradzania
  • laptop służbowy.