Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Concept Marta Piotrowska
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
4894 dni temu

Ogłoszenie numer: 135320, z dnia 2011-02-21

Od 2003 roku Firma Concept, zajmuje się tworzeniem oprogramowania do sterowania systemami telekomunikacyjnymi oraz zarządzania akcjami mającymi główne zastosowanie w organizacjach ratunkowych, Straży Pożarnej i Policji oraz oprogramowaniem CRM.

Stałym odbiorcą naszych usług jest niemiecka firma 3creative Kommunikationssysteme GmbH.

W celach wzmocnienia naszego zespołu i dalszego rozwoju firmy i jej produktów zatrudnimy:

Programista

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Programista VB.NET, C#, SQL Server

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji w środowisku .NET
  • znajomość C#, VB.NET, SQL Server

 Oczekiwane cechy charakteru:

  • umiejętność pracy w grupie,
  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość oraz samodzielność w działaniu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dociekliwość oraz skuteczność w rozwiązywaniu problemów.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • motywacja i zaangażowanie,
  • umiejętność pozytywnej komunikacji,
  • wykazywanie inicjatywy,
  • otwartość na nową wiedzę i doświadczenie

Oferujemy

  • pracę na pełny etat w ciągle rozwijającej się firmie
  • ciekawe projekty
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • miłą atmosferę pracy

Prosimy  o CV osob zainteresowanych wyłącznie pracą na pełny etat.

Firma nie jest zainteresowana współpracą na Umowe Zlecenie, Umowe o Dzieło lub prace podwykonawcze.