Zobacz więcej ofert pracy

Programista

FMG International S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5085 dni temu

Ogłoszenie numer: 118478, z dnia 2010-10-15

Zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątkowych, IKE oraz zabezpieczeń emerytalnych w Otwartym Funduszu Emerytalnym. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Projektowanie i implementacja systemów informatycznych w oparciu o poniższe technologie, utrzymywanie i zarządzanie stroną internetową firmy

Wymagania

  • VISUAL STUDIO .NET 2005/2008
  • SQL Server 2008
  • HTML/PHP/MySQL/Javascript
  • Znajomość technologii Windowsowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Język angielski lub niemiecki będzie atutem.
  • Oferujemy

  • Praca na pełny etat
  • Pakiet socjalny