Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Programista

Programista

Firma Informatyczno Konsultingowa Kambit s.c.
łódzkie, Woj Łódzkie
praca stacjonarna
7082 dni temu

Ogłoszenie numer: 10759, z dnia 2005-04-27

Firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Jesteśmy również producentem oprogramowania.

Programista

Miejsce pracy: łódzkie, Woj Łódzkie

Opis stanowiska

Do zadań programisty należałoby tworzenie oprogramowania, samodzielne stanowisko.

Wymagania

Znajomość: - Delphi 7, 8, - SQl - Bazy danych, Firebird, Interbase - doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu aplikacji bazodanowych poparte przykładami( SQL Server, inne) - Mile widziana znajomość: - technologii COM/DCOM, - darmowych lub komercyjnych bibliotek i rozszerzeń dla narzędzi Borlanda (np. JVCL), - platformy .NET (z uwzględnieniem języka C#). Wymagana wysoka motywacja do nauki, pracowitość, uczciwość, sumienność i rzetelność, odpowiedzialność, termonowość Mile widziany jęz. francuski

Oferujemy

Forma zatrudnienia: - do ustalenia (umowa zlecenie, umowa o dzieło, w dalszej perspektywie umowa o pracę).